Mazafati Hurma Ve Kuru Meyveler

Mazafati Hurma:

Mazafati Hurma yumuşak, tatlı bir yapıya sahiptir. Kabuğu ince, yumuşak ve koyu renklidir. İçeriğindeki beta karoten ve lifler ile birçok kansere karşı etkili olduğu düşünülmektedir. İçerdiği A vitamini ile hafızayı güçlendirir.  Sağlık açısından oldukça kıymetli bir besin kaynağıdır. 

Meyvelerimiz İran'da yetiştirilip toplanmakta ve sonra Turkiye'ye nakledilmektedir. İhracat için paletleme ve yukleme hazırlıkları burada yapılır. Daha sonra, Türkiye'deki firmamız, meyveleri soğutuculu konteynerlere yerleştirir ve Mersin limanından bütün dünyaya gönderir. Iran Bandar Abbas limanından yükleme alternatifi de mevcuttur.

 

Kuruyemiş ve Kuru Meyveler:

Ürünlerimiz Türkiye'de yetiştirilip toplanan mahsullerden özenle seçilir. İşlenmiş ve paketlenmiş ürünler müşterilerimizin beğenisine sunulur. Çeşitlerimiz ve tedarik imkanları ve fiyatlarımız mevsimsel olarak değişim halindedir.

Katalogumuzdan ürünlerimizi inceleyiniz. İstek ve siparişlerinizi lütfen bize bildiriniz. Size güncel fiyat ve tedarik imkanları hakkında bilgi verelim.

AĞIRLIK                                    1800
KAYIŞ KANAL SAYISI (PK)      5 

Fotoğraflar