Hakkımızda

Karen Global, gıda ve gıda dışı ürünlerin dünyaya pazarlanması için, Türkiye'nin en modern ihracat operasyon ve kuruluşlarından biridir. Karen Global kurulduğunda odak noktası şekerleme satışıydı. Sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile bugün çok daha geniş ve farklı ürün gruplarına hizmet vermekteyiz.

Son yıllarda, farklı bir pazarlama ve satış organizasyonu olarak önemli ölçüde büyüdük. Başarıyla yeni segmentler oluşturduk ve heyecan verici markalar edindik, mevcut kategorileri güçlendirdik ve yeni pazarlama kanalları kurduk.

Portföyümüzde taze hurmalar, meyveler, yemeklik yağlar, buğday unu, erişte, unlu mamuller, tatlı hamur işleri, çikolata, şekerleme, reçel, tuzlu atıştırmalıklar, şekerli ve taze damlalar, içecekler, konserve balık, dondurulmuş balık, kahvaltı ürünleri, fonksiyonel gıdalar, dondurulmuş gıdalar, şarküteri ürünleri, kişisel bakım, hijyen, temizlik ve yıkama ürünleri bulunmaktadır

Karen Global, adından da anlaşılacağı gibi, satış ve pazarlamada en üst düzey yetkinlik ve modernliği temsil eder ve FMCG ürünlerinin yanı sıra üretim, ticaret ve dağıtım uzmanlığını kapsayan endüstrilerde 25 yıldan fazla deneyimi temsil eder.

Yerel ulusal perakendecilere ve dünya çapında çok sayıda uluslararası distribütöre erişimimiz var. Değişen ihtiyaçlara ve ticari fırsatlara hızlı cevap veren ekibimizle birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

"Sizin başarınız bizim başarımızdır" sloganımız ile bugünden geleceğe birlikte yolumuza devam etmeyi ve birlikte büyümeyi hedefliyoruz.