Kişisel Bakım ve Kağıt ürünleri

Kişisel bakım portfoyumuzdeki ürünlerimiz genel tüketici kitlesine yöneliktir. Üstün kalite ve uygun fiyatlı ürünlerden tedarik ediyoruz. Şampuan ürünlerimiz kalitesiyle ün yapmıştır.

Detaylı ürün bilgilerinive çeşitlerini katalogumuda inceleyiniz. Bayilik ve diğer konularda soru ve isteklerinizi ile siparişlerinizi bize iletin. Sizin için en iyi teklifi hazırlayalım.

Bebek bezi ve hijyenik ped ürünlerimiz modern teknoloji ile üretiliyor. Hijyenik koşullarda otomatik makinalarda ambalajlanıyor. Bebek bezlerimiz bebeğin altını kuru tutar. Ayrıca, esnek, yan, bel bantlarına ek olarak elastik gövde sistemini sunar. Bu sistemle, bez ıslandığında sarkma yapmaz, bebeğin vücuduna mükemmel uyum sağlar ve bebeklere hareket özgürlüğü tanır. Bebekler hayatı özgürce keşfederken, annelerin içi rahat eder. Elastik yan bantlar, sızdırmaz bariyerler, rahat ve esnek orta lastik sistemi bebeklerin rahat hareket etmesini sağlarken, 2 katlı emici bölge, yumuşacık ve nefes alan iç-dış yüzeyi ile  tam koruma sağlar. 

Hijyenik ped ürünlerimiz en zor günlerde tüketicilerin güvenini hak eder. Kişisel bakım alanında hijyenik ve güvenilir kadın pedleri ve hasta bakım ped ürünleri sunuyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı teklifler yapıyoruz. Tüketici memnuniyeti hedefliyoruz.

Kağıt peçete, tuvalet kağıdı, havlu ve ıslak mendil grubu ürün katalogumuzu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Ürün portfoyümüzü ve özelliklerini inceleyiniz.

İsteklerinizi ve siparişleriniz lütfen bize iletiniz.

Fotoğraflar