Donuk Fırıncılık Ürünleri

Donuk Ürünler:

Donuk mamullerin sağlıklı bir şekilde dondurulması için her bir ürünü çok hızlı bir şekilde -40 C° de tek tek dondurmak gerekir. Aslında dondurulmuş unlu mamuller, sanılanın aksine koruyucu veya raf ömrü arttırıcı katkı maddesi içermeyen güvenli yiyeceklerdir. Yani dondurulmuş üretim teknolojisi tazeliği korumak için en doğal koruyucudur.

Doğru üretilmiş ve sürdürülebilir kalitede ki dondurulmuş bir unlu mamul yüksek teknoloji ürünüdür. Donuk unlu mamuller -18 °C’nin altında muhafaza edilerek mikro-organizmaların üremesi, ürünlerin bozulması engellenmiş olur.

Ayrıca lojistik ve sevkiyat yönünden de dondurulmuş unlu mamuller taze unlu mamul ile kıyaslanamayacak bir sevkiyat kabiliyetine sahiptir. Lojistikte de sağlanacak soğuk zincir sürekliliği tesiste üretilmiş ürünün şehirler, ülkeler hatta kıtalar arası sevkiyatını sağlar.

Unlu Mamuller:

Donuk unlu mamuller grubu ürünlerimiz müşterin her an kullanımıza hazır bir şekilde bulunur. Restoran, Cafe, Otel ve benzeri hizmet veren işletmelerde kolaylık ve verimlilik sağlar. Ürün portföyümüz içerisinde hem yerle tadlar hem global tadlara hitap eden ürünlerimiz mevcuttur.

Ürünler ve detayları için kataloglarımız inceleyiniz. İstek ve siparişleriniz lutfen bize bildirin. Sizinle irtibata geçelim.

Fotoğraflar